KORTEN ÇELİK & METAL İŞLERİ

METAL İŞLERİ

Çelik, metal işlerde gerilme mukavemeti ve esnek yapısı sayesinde geniş bir alanda kullanılmaktır. İnşaat sektöründe ağırlık, maliyet ve süre karşılaştırılması yapıldığında çelik, betona kıyasla daha tercih edilir bir malzemedir.

Korten çelik: Çeliğin bir türü olan COR-TEN diğer adıyla “Eskitme Çelik” birkaç yıl boyunca hava şartlarına maruz kalsa da doğal olarak paslanır, pas patine gibi özel bir tabaka oluşturur. Malzemeyi daha fazla korozyona karşı koruyan bu pas kaplama sayesinde doğal olarak dayanıklıdır. Oksitlenme ve diğer meteorolojik şartların korozyon etkilerine karşı direnir. Yıpranmış görünümü özel inşaatlarda, çelik imalatlar ile çalışan sanatçı ve tasarımcı mimarlar için kullanımı tercih edilir bir malzeme olmuştur.

Web sitemizde mimari ve serbest form yapılar, endüstri ürünleri, cephe ve kanopiler gibi alanlarda yaptığımız çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Metal işleriniz için web sitemizden projenize uygun modelleri seçerek metal işlerinizin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ancak özel tasarım gerektiren çalışmalarınız ve hassasiyet içeren özel projelerinizi daha iyi anlamak, fincan kahve eşliğinde mevcut metal işlerinin örnekleri üzerinden de değerlendirmeler yaparak en uygun model ve en makul fiyat oluşturmak için sizleri atölyemizde ağırlamak isteriz.

Metal işleri projeleri:
40 yılı aşkın meslek yaşantımızda
Yurtiçinde; İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne Bursa, Sakarya, Antalya, Muğla..
Yurt dışında; K.K.T.C Lefkoşa , Girne, Bakü, Astana, Almatı, Aşkabat, Dubai, Abu Dabi, Katar, Erbil, Bağdat, Frankfurt, Cezayir, Libya, Tunus’ta birçok projede metal işlerinin tasarım, imalat ve montajını gerçekleştirdik Apartman, villa, otel, iş merkezi projelerinizde metal işlerinin tasarım, danışmanlık ve uygulama ihtiyaçlarınız çözümü için bizimle de irtibata geçmeyi unutmayınız.