Image Alt

FERFORJE SUNDURMA

Ferforje Sundurma, Kanopi

Ürün gamımızda, farklı tarz ve desenlerden oluşan sayısız Ferforje Sundurma tasarımı mevcuttur Müşterimizin özel taleplerine göre tasarladığımız  Kapı Üstü Ferforje Sundurma ve Kanopileri Bahçeleriniz için Kameliye, Gazebo, Pergola modellerini uygun fiyat seçenekleriyle beğenilerinize sunuyoruz. Farklı modelleri, şık, prestijli görünümleri, güvenli ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle ferforje  tüm dünyada her zaman öncelikli tercihlerin arasındadır.

Hiç şüphesiz döneminin zevk ve anlayışını da ortaya koyan ferforje sundurma, kanopi, markiz ve gazebo gibi çalışmalar, yapının mimarisinde önemli bir yer tutmaktadır. Şık tasarımları ve kaliteli işçilikleriyle ferforje sundurmalar koruyucu olmalarının ötesinde mekanlarına önemli bir prestij de kazandırır. Sağlamlık ve güvenlik açısından demir, şüphesiz ki sundurma yapımında kullanılan en uygun malzemelerin başında gelir.

Web sitemizde fonksiyonelliklerinin yanı sıra bulundukları yerleri dekore etmek ve göze hoş görünmesini sağlamak amacıyla yapılan özgün ve zengin sundurma örneklerimizi inceleyebilirsiniz

 

FERFORJE KAPI ÜSTÜ SUNDURMA MODELLERİ

Yapısal özelliği bakımından demir, art nouveau, art deco, klasik ve modern tarza uygun modelleri kolaylıkla üretme imkanına sahiptir. Ferforje sundurma, ferforje kanopi, ferforje markiz, ferforje gazebo gibi dekoratif süslemelerde zengin bitkisel kökenli motiflerle barok ve rokoko tarzı kıvrımlı süslemelerle romantik bir görünüm sergilediğini görürüz. Demiri ısıtarak işlenir hale getirmenin keşfedilmesinden sonra demir hayatı büyük ölçüde değiştirmiştir. Ferforje/Demir, doğal dokusu ve kolay şekil alabilirliği sayesinde bulunduğu mekâna sıcak bir atmosfer katar. Üstelik demir, dayanıklı bir malzeme olması nedeniyle kullanımını vazgeçilmez hale getirir. Ayrıca isteğe göre farklı renklere de boyanabilir. Web sitemizde geleneksel çizgilerden çağdaş tasarımlara kadar göz kamaştırıcı bir zenginliğe ulaşan sayısız sundurma, markiz, gazebo, kanopi örnekleri beğeninize sunulmuştur.

 

FERFORJE SUNDURMA FİYATLARI

Sade ve düz modeller yoğun işçilik içeren özel tasarım çalışmalara nazaran daha ekonomik seçenekler sunar. Ferforje sundurma ihtiyacınız için web sitemizden projenize uygun modellerini inceleyebilir, ferforje sundurma ve markiz fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Pazt‒ Cum: 09:00 ‒ 18:00
Cmt: 09:00 ‒ 15:00
Paz: Kapalı

Baraj Yolu Caddesi Arzum Sokak No:45 Esenkent Dudullu OSB Ümraniye İstanbul Türkiye
+90 216 314 08 37
+90 532 613 17 80