METAL MOBİLYA

METAL MOBİLYALAR

Metalin ahşapla dansı olarak nitelendirebileceğiniz metal mobilyalarımız yeni dekorasyon anlayışının yükselen trendlerindendir. Ferforje ve metal kullanılarak tasarlanan masa, sehpa, sandalye, bank, yatak başı, raf, kitaplık, mumluk, vazo, tablo, ayna gibi eşyalar dekorasyonda imzanızı atma imkanı sunmaktadır. Ev, mağaza veya otel gibi mekanlarda farklı ve özel bir dekorasyona sahip olmak için mevcut örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Ferforje mobilya, metal masa modelleri, paslanmaz masa fiyatları, krom yemek masası, bronz masa, avize, sandalye, masa, sehpa, bank, yatak başı, raf, kitaplık gibi eşyalar… Mağaza, konut, otel gibi projelerinizin özel ya da seri üretim paslanmaz, krom, bronz, pirinç ve ferforje mobilya ihtiyaçlarınızın tasarım ve imalatı için bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız.

Metal mobilya ihtiyacınız için web sitemizden projenize uygun metal mobilya modellerini seçerek metal mobilya fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ancak özel tasarım gerektiren çalışmalarınız ve hassasiyet içeren projelerinizi daha iyi anlamak, bir fincan kahve eşliğinde mevcut metal mobilya örnekleri üzerinden değerlendirmeler yaparak en uygun model ve en makul fiyatı oluşturmak için sizleri atölyemizde ağırlamak isteriz.

http://www.savfer.com