Ferforje Kapılar

Ferforje Kapılar

Bina giriş kapı modelleri
ferforje kapılar, ferforje kapı hakkında bilgi

Ferforje kapılar; Giriş kapıları; evinizin güvenliğini sağlayan aynı zamanda görselliği, tarzı modeli ile hakkınızda ilk intibanın oluştuğu en önemli mimari unsurlardan biridir.  

Ev dekorasyonlarında dış cephe içinde değerlendirilen giriş kapıları evin mimari yapısına göre doğrudan dışarı açılabildiği gibi bahçe giriş kapısı olarak da tasarlanabilir. Kullanım türüne göre farklı tasarımlara sahip olan giriş kapısı genel olarak ferforje, ahşap, çelik gibi  farklı malzeme ve farklı tarzlarda  tercih edilmektedir.

 Giriş kapısı  seçerken dikkat etmeniz gereken  bir çok nokta vardır. Bu noktaları özetleyecek olursak; güvenlik, estetik, görsel özellik, kullanılan malzeme, fiyat ve performans  gibi konular öncelik sırasına göre sıralanır. Günümüzde güvenlik birinci sırada yer aldığı için evlerin giriş kapısı sınırsız modelleri ile Ferforje kapı tercih edildiği gözükmektedir. Bu tür kapılar yüksek dayanımı ile  güvenlik konusunda zaaf oluşması önlenmektedir. 

Ferforje kapı; kullanılan malzeme miktarına, modeline ve işçiliklerine göre, fiyatı belirlenen ve güvenlik konusunda kusursuz olan bir giriş  kapısı modelidir. 

Modern teknoloji ve tasarım imkanları sayesinde istenildiği gibi üretilebilen kapılar estetik modelleri ile evinize değer katmaktadır. 

Ferforje kapılar,  cam, ahşap ve metal malzemelerin birleştirilmesi ile de geleneksel, klasik ve modern  tasarımlara sahip çeşitli seçenekler sunan modelleri  imal edilebilmektedir. Demir kapılar; ana gövdesi çelik kullanıldığı için güvenli olan, kullanılan kilit sistemleri ile güvenlik zaafını tamamen ortadan kaldıran bir kapı türüdür. Bina kapısı iki farklı kilit sistemine sahiptir. 

ferforje bina kapısı

ferforje bina giriş kapısı

ferforje bina giriş kapısı modelleri

ferforje bina giriş kapısı fiyatları

Ferforje kapı modelleri ve fiyatları

Ferforje bina Giriş Kapısı fiyatları istanbul

Camlı demir kapı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.