FERFORJE BALKON KORKULUĞU

Ferforje Balkon Korkuluğu; Web sitemizde güvenlik görevlerinin yanı sıra bulundukları yerleri dekore etmek ve göze hoş görünmesini sağlamak amacıyla yapılan balkon korkuluklarının özgün, yeni ve çeşitli ferforje modellerini inceleyebilirsiniz.

FERFORJE BALKON KORKULUĞU

Demir Balkon Korkuluğu, cephe mimarisinin önemli parçalarından biridir. Bu nedenle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak balkonlarınız için farklı modellerde ferforje korkuluklar tasarladık. Ferforje, Demir balkon korkulukları, yüksek dayanıklılığı, sağlamlığı, şık görünümlü ve estetik olması nedeniyle tüm Dünya’da yaygın olarak tercih edilmektedir. Özel tasarım el işçiliği ile ürettiğimiz ferforje parmaklıklara cazip fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz

Demir Balkon korkulukları, çeşitli ebat ve farklı modellerde tasarlanır ve müşterilerin ihtiyaç ve isteğine göre farklı renklerde boyanır.

Isıtılarak şekillendirilen ferforje dövme demirden yüksek kalitede projenize özel olarak tasarlanmış, bütçenize uygun fiyatları ile sağlam, uzun ömürlü, şık balkon korkuluklar mekanlarınıza prestijli bir görünüm kazandırır.

Ürün gamımızda, farklı desenlerden oluşan sayısız tasarım mevcuttur Müşterimizin özel taleplerine göre tasarladığımız  balkon korkulukları uygun fiyat seçenekleriyle beğenilerinize sunuyoruz. Farklı modelleri, şık, prestijli görünümleri, güvenli ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle ferforje tüm dünyada her zaman öncelikli tercihlerin arasındadır.

 Balkonlarda kullanılan bir başka korkuluk tarzı da Fransız balkon korkuluklarıdır. Balkon, teras ve benzeri yerlerde düşmelere karşı güvenlik amacıyla konulan ferforjeler pek çok tarihi yapıların, lüks malikane ve villaların, otellerin cephelerinde kullanılmıştır.

Ferforje balkon korkuluk ölçüleri

Ferforje korkuluklar, çocukların parmaklığa çıkarak düşmelerini önlemek için basamak oluşturabilecek şekil ve motiflerden kaçınılmalıdır. Balkon korkuluk dikme çubuklarının aralıkları 11,5 cm den büyük yapılmamalıdır. Korkuluklar, günlük yaşam esnasında yapılabilecek dayanma, abanma ve sarkmalar göz önünde bulundurularak düşmelere karşı emniyet açısından yükseklikleri 95 cm ile 105 cm olarak yapılır.

Demir balkon korkuluk modelleri

Yapısal özelliği bakımından demir, art nouveau, art deco, klasik ve modern tarza uygun modelleri kolaylıkla üretme imkanına sahiptir.

Web sitemizde güvenlik görevlerinin yanı sıra bulundukları yerleri dekore etmek ve göze hoş görünmesini sağlamak amacıyla yapılan balkon korkuluklarının özgün, yeni ve çeşitli ferforje modellerini inceleyebilirsiniz.

ferforje balkon korkuluk fiyatları

Balkon korkuluklarında kullanılan ferforjenin fiyatı, kullanılan malzeme kalınlığı, işçilik yoğunluğu ve harcanan toplam mesai hesaplanarak belirlenir.

Balkon ve teras korkulukları ihtiyacınız için web sitemizden projenize uygun modelleri seçerek fiyatları hakkında bilgi isteyebilirsiniz,

 

 

Eğer yaşadığınız apartman dairesinde küçük de olsa bir balkon varsa gerçekten şanslısınız demektir çünkü bugünlerde şehirlerde açık alanı olan evlerde yaşamak konut fazlalığı nedeniyle ayrıcalıklı bir durum haline geldi.

Elbette şehrin daha dışında yer alan müstakil ya da geniş teraslı evlerde de en keyifli ve bahar ve yaz aylarında en çok zaman geçirilen yaşam alanlarının başında teras ve balkonlar geliyor.

Balkonların görünümünü en çok belirleyen şeylerden biri de tabi ki korkuluklar oluyor. Çoğu ev sahibi balkon korkuluklarının görünüm ve işlevi öyle kayda değer bir şekilde etkileyeceğini düşünmez ve bunun için de parmaklıklar çok da üzerine düşünülmeden tercih edilir.

Ferforje balkon korkulukları, evinizin hem dış cephe estetiğini hem de balkon keyfinizi etkileyen oldukça önemli bir unsurdur.

Balkon dekorasyonunu yenilemek isteyenlere, binanın dış cephesinde değişiklik yapmayı planlayanlara ve tabi ki yeni bir ev yaptıracak olan okurlarımıza balkon korkuluklarını seçerken ince eleyip sık dokumalarını öneriyoruz.

Doğru malzeme ve tarzda korkuluk seçmek balkonunuzun görünümünü ve yaratılan atmosferi baştan aşağı değiştirebilir.

Evinizin iç dekorasyonuna, yaşam tarzınıza ve dış cephe ve etrafındaki manzara ve çevresel özelliklere uyumlu bir korkuluk modeli tercih edebilmeniz için de malzeme ve model açısından oldukça fazla seçeneğiniz olduğunu unutmayın.

Fransız balkon korkulukları: Bugün farklı bütçe ve stillere göre, farklı özelliklerde pek çok balkon korkuluğu üretiliyor.

http://www.savfer.com