FERFORJE BAHÇE KORKULUĞU

FERFORJE BAHÇE KORKULUĞU

Ferforje Bahçe Korkuluğu; Demir kullanımı her tarza uygun zengin modelleri ve uygun fiyatları ile korkuluk yapımında en ideal çözümlerin başında gelir.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

FERFORJE BAHÇE KORKULUKLARI

Ferforje korkuluklar, özel mülklerin bahçeleri, kamuya ait alanların etrafı, yolların, havuzların, setlerin kenarlarında ve ya duvar üstlerinde güvenlik ve sınır belirlemek amacıyla kullanılır.

Demir Bahçe Korkuluğu, peyzaj mimarisinin önemli parçalarından biridir. Bu nedenle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bahçeleriniz için farklı modellerde ferforje korkuluklar tasarladık. Ferforje, Demir bahçe korkulukları, yüksek dayanıklılığı, sağlamlığı, şık görünümlü ve estetik olması nedeniyle tüm Dünya’da yaygın olarak tercih edilmektedir. Özel tasarım el işçiliği ile ürettiğimiz ferforje parmaklıklara cazip fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz

Demir Bahçe korkulukları, çeşitli ebat ve farklı modellerde tasarlanır ve müşterilerin ihtiyaç ve isteğine göre farklı renklerde boyanır.

Isıtılarak şekillendirilen ferforje dövme demirden yüksek kalitede projenize özel olarak tasarlanır. Bütçenize uygun fiyatları ile sağlam, uzun ömürlü, şık bahçe korkuluklar mekanlarınıza prestijli bir görünüm kazandırır.

Ürün gamımızda, farklı desenlerden oluşan sayısız tasarım mevcuttur. Müşterimizin özel taleplerine göre pek çok Duvar üstü demir korkulukları tasarladık. Çalışmalarımızı uygun fiyat seçenekleriyle beğenilerinize sunuyoruz. Farklı modelleri, şık, prestijli görünümleri, güvenli ve uzun ömürlü eserler üretiyoruz. Ferforje tüm dünyada her zaman öncelikli tercihlerin arasındadır.

Şık tasarımları ve kaliteli işçilikleriyle ferforje bahçe korkulukları güvenliğinizi sağlar.  Mekanlarınıza önemli bir prestij kazandırır.

Sağlamlık ve güvenlik açısından demir, şüphesiz ki korkuluk yapımında kullanılan en uygun malzemelerin başında gelir. Bu nedenle  saray, köşk gibi tarihi yapıların, parkların çevrelerinde ihtişamlı demir korkuluklar kullanılmıştır. Yapısal özelliği bakımından demir, klasik ve modern tarza uygun modelleri kolaylıkla üretme imkanına sahiptir.

Ferforje bahçe korkuluğu aynı zamanda iyi bir zanaatkar için hünerini gösterme alanıdır. Butik ferforje olarak, sağlamlık ve estetikle birleştirdiğimiz korkuluk çalışmalarımızı,  inceleyebilirsiniz.

Ferforje bahçe korkuluk fiyatları kullanılan malzeme kalınlığı ile işçilik yoğunluğu ve harcanan toplam mesai hesaplanarak belirlenir. Bu nedenle  Sade ve düz modeller yoğun işçilik içeren özel tasarım çalışmalara nazaran daha ekonomik seçenekler sunar

 

temirci.art

BLOG