Image Alt

FERFORJE MOBİLYA

FERFORJE MOBİLYA VE AKSESUAR

 

FERFORJE YEMEK MASASI

 

FERFORJE ORTA SEHPASI

 

FERFORJE KÖŞE SEHPASI

 

FERFORJE YATAK BAŞI

 

FERFORJE SANDALYE

 

FERFORJE AYNA

 

FERFORJE AVİZE

 

FERFORJE APLİK

 

FERFORJE LAMBADER

 

FERFORJE RAF

 

FERFORJE ÇİÇEKLİK

 

FERFORJE PARAVAN

Ferforje mobilya ve aksesuar; Avize, sandalye, masa, sehpa, yatak başı, raf, kitaplık, çiçeklik gibi dekoratif eşyalarda, mobilya ve aksesuarlarda Metal ve Ferforje sanatının güzel duygular oluşturan sanatsal ve estetik boyutunu görmek mümkündür.

Metal, sanatkârın zengin yaratıcı düşüncelerini kolayca uygulama imkânı sağlamış bu sayede günlük hayatta sıkça kullandığımız zengin figürlerle bezeli sanat eseri değerinde zarif aksesuarlar ve mobilyalar meydana çıkmıştır.

Ferforje mobilya ve aksesuar çalışmalarımızla, yaşam alanlarına değer katan ürün tasarımlarında kullandığı materyalleri sofistike tasarımlarla harmanlayarak müşterilerine rahatlık ve konfor alanları sunuyoruz. Çalışmalarımızla hayatın her alanında farkını göstermek isteyenlere hitap ediyor,

Pirinç eskitme, paslanmaz krom, altın ya da bronz kaplama Sandalye, Berjer, Masa, Orta sehpa, Yan sehpa, Dresuar gibi mobilya ve aksesuarlar üretiyoruz. Standart koleksiyonlarımızın dışında, özel tasarım mimari projelerin en ince detaylarını dikkate alarak özenle gerçekleştiriyoruz

Metalin ahşapla dansı olarak nitelendirebileceğiniz mobilyalar yeni dekorasyon anlayışının yükselen trendlerindendir.

Ferforje ve metal kullanılarak tasarlanan masa, sehpa, sandalye, bank, yatak başı, raf, kitaplık, mumluk, ayna gibi eşyalar, dekorasyonda imzanızı atma imkânı sunmaktadır.

Ev, mağaza veya otel gibi mekânlarda farklı ve özel bir dekorasyona sahip olmak için mevcut örneklerimizi inceleyebilir, özel ya da seri üretim metal ve ferforje mobilya ve aksesuar ihtiyaçlarınızın tasarım ve imalatı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimizi iletişim sayfamızdan alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sağlamak hayalinizdeki özel tasarım mobilyaları üretmek için sizleri atölyemize bekliyoruz.

Pazt‒ Cum: 09:00 ‒ 18:00
Cmt: 09:00 ‒ 15:00
Paz: Kapalı

Baraj Yolu Caddesi Arzum Sokak No:45 Esenkent Dudullu OSB Ümraniye İstanbul Türkiye
+90 216 314 08 37
+90 532 613 17 80