FERFORJE MERDİVEN KORKULUĞU

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

FERFORJE MERDİVEN KORKULUKLARI

Ferforje merdiven korkuluğu nedir

Ferforje merdiven korkulukları, mekânın en değerli mücevheri, ihtişamın ve zarafetin simgesidir. Yapılarda göze çarpan önemli dekoratif uygulamalardan biri de basamakları, galeri boşlukları, çatı aydınlatmalarında renkli vitrayların ışıldadığı, eşsiz süslemelerle bezenmiş ferforje merdiven korkuluklarıdır. Üzeri ahşap veya pirinç küpeşteli, çift kollu, düz ve dairesel ferforje merdiven korkuluğu, villa, malikâne, otel vb. yapıların en önemli unsurudur.

Ferforje Merdiven Korkulukları

Ferforje Merdiven Korkulukları: Merdivenlerden inip çıkarken merdiven kovasına veya etrafını çevreleyen boşluklara düşmeleri önlemek ve aynı zamanda dekoratif amaçlı olarak yapılır. Bir çok tarihi yapının, lüks malikane, villa ve otellerin merdiven korkulukları  ferforjeden yapılmıştır

Ferforje merdiven korkuluğu

Ferforje Merdiven korkuluğu demir bağlantı çubukları, basamaklara yandan ya da üstten tespit edilir. Ferforje merdiven korkuluğu üzerinde, elle tutunarak rahat iniş ve çıkış yapabilme olanağı sağlayan, yüksekliği yaklaşık basamak ucundan itibaren 95 cm. ile 105 cm. arasında değişebilen, genellikle 7-10 cm. genişliğinde ahşap, metal vb. malzemelerden yapılmış küpeşte bulunur.

Ferforje merdiven korkuluk fiyatları

Ferforje merdiven korkuluğu ihtiyacınız için web sitemizden projenize uygun ferforje merdiven korkuluk modellerini seçerek ferforje merdiven korkuluk fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bir fincan kahve eşliğinde mevcut ferforje merdiven korkuluk örnekleri üzerinden değerlendirmeler yaparak, en uygun model ve en makul fiyat seçenekleri oluşturmak için sizleri atölyemizde ağırlamak isteriz.

Ferforje merdiven korkuluk görselleri

Demir, doğal dokusu ve kolay şekil alabilirliği sayesinde bulunduğu mekâna sıcak bir atmosfer katar. Demirin sağlam ve hijyenik yapısı ferforje merdiven korkuluğunu her daim popüler kılar. Nem, küf ve çürümeye karşı dayanıklı bir malzeme olması ferforje ve metali vazgeçilmez hale getirir. Ferforje  merdiven korkulukları isteğe göre farklı renklere de boyanabilir.

ferforje merdiven korkuluk modelleri

Ferforje merdiven korkulukları, güvenlik görevlerinin yanı sıra bulundukları yerleri dekore etmek ve göze hoş görünmesini sağlamak amacıyla da yapılır. Web sitemizde birbirinden farklı tarza ve estetiğe sahip ferforje merdiven korkuluk modellerini inceleyebilirsiniz.

  • Ferforje merdiven korkuluk fiyatları

  • Merdiven Korkuluk fiyatları

  • Demir merdiven korkuluk

  • Dubleks ev merdiven Korkuluğu

  • Metal Merdiven KORKULUKLARI

  • Merdiven korkuluk Modelleri

  • Merdiven korkulukları

  • Dış Merdiven KORKULUKLARI

40 yılı aşkın meslek yaşantımızda

Yurtiçinde; İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne Bursa, Sakarya, Antalya, Muğla…
Yurt dışında; K.K.T.C Lefkoşa , Girne, Bakü, Astana, Almatı, Aşkabat, Dubai, Abu Dabi, Katar, Erbil, Bağdat, Frankfurt, Cezayir, Libya, Tunus’ta birçok projede ferforje merdiven korkuluklarının tasarım, imalat ve montajını gerçekleştirdik.

Apartman, villa, otel, iş merkezi projelerinizde metal veya her türlü ferforje merdiven korkuluğu tasarım, danışmanlık ve uygulama ihtiyaçlarınız çözümü için bizimle de irtibata geçmeyi unutmayınız

 

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress