FERFORJE BALKON KORKULUĞU

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

FERFORJE BALKON KORKULUKLARI

Ferforje balkon korkulukları Balkon, teras ve benzeri yerlerde düşmelere karşı güvenlik amacıyla konulan  balkon korkuluğu  tarihi yapıların, lüks malikane ve villaların, otellerin cephelerinde kullanılmıştır. Ferforje balkon korkulukları çoğu zaman dökme demir ve ya dövme demirden yapılmıştır.

Fransız balkon korkulukları

 Fransız balkon korkulukları çocukların parmaklığa çıkarak düşmelerini önlemek için basamak oluşturabilecek şekil ve motiflerden kaçınılmalıdır. Ferforje Fransız  balkon korkulukları dikme çubuklarının aralıkları 11,5 cm den büyük yapılmamalıdır.  Balkon korkulukları, günlük yaşam esnasında yapılabilecek dayanma, abanma ve sarkmalar göz önünde bulundurularak düşmelere karşı emniyet açısından yükseklikleri 95 cm ile 105 cm olarak yapılır.

Ferforje balkon korkuluk modelleri

Web sitemizde güvenlik görevlerinin yanı sıra bulundukları yerleri dekore etmek ve göze hoş görünmesini sağlamak amacıyla yapılan balkon korkuluklarının özgün, yeni ve çeşitli modellerini inceleyebilirsiniz.

ferforje balkon korkuluk fiyatları

Ferforje balkon korkuluğu ve teras korkulukları ihtiyacınız için web sitemizden projenize uygun ferforje balkon korkuluk modellerini seçerek ferforje balkon korkuluk fiyatları hakkında bilgi isteyebilirsiniz, Özel tasarım gerektiren ve hassasiyet içeren projelerinizi daha iyi anlamak, bir fincan kahve eşliğinde mevcut örnekler üzerinden değerlendirmeler yaparak, en uygun model ve fiyat seçeneklerini sunabilmek için sizleri atölyemizde ağırlamak isteriz.

Ferforje balkon korkuluk görselleri

Ferforje balkon korkuluk projeleri: 40 yılı aşkın meslek yaşantımızda Yurtiçinde ve yurtdışında birçok projede ferforje balkon korkuluğu tasarım, imalat ve montajını gerçekleştirdik. Apartman, villa, otel, iş merkezi projelerinizde metal veya her türlü ferforje balkon korkuluğu tasarım, danışmanlık ve uygulama ihtiyaçlarınız çözümü için bizimle de irtibata geçmeyi unutmayınız.

  • Ferforje Fransız balkon korkuluğu

  • Ferforje teras korkulukları

  • Balkon korkuluk demiri

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress