Ferforje Balkon Korkuluğu

Ferforje balkon korkuluğu:
ferforje balkon korkulukları Balkon, teras ve benzeri yerlerde düşmelere karşı güvenlik amacıyla konulan ferforje balkon korkuluğu yada ferforje balkon parmaklığı tarihi yapıların, lüks malikane ve villaların, otellerin cephelerinde kullanılmıştır. Ferforje balkon korkulukları çoğu zaman dökme demir ve ya dövme demirden yapılmıştır. Ferforje balkon parmaklıklarında çocukların parmaklığa çıkarak düşmelerini önlemek için basamak oluşturabilecek şekil ve motiflerden kaçınılmalıdır. Ferforje balkon korkulukları, günlük yaşam esnasında yapılabilecek dayanma, abanma ve sarkmalar göz önünde bulundurularak düşmelere karşı emniyet açısından yükseklikleri 95 cm ile 105 cm olarak yapılır. Ferforje balkon korkulukları dikme çubuklarının aralıkları 11,5 cm den büyük yapılmamalıdır. Web sitemizde güvenlik görevlerinin yanı sıra bulundukları yerleri dekore etmek ve göze hoş görünmesini sağlamak amacıyla yapılan ferforje balkon parmaklık ve korkuluklarının özgün, yeni ve çeşitli modellerini inceleyebilirsiniz.

Ferforje balkon korkuluğu ihtiyacınız için web sitemizden projenize uygun ferforje balkon korkuluk modellerini seçerek ferforje balkon korkuluk fiyatları hakkında bilgi isteyebilirsiniz, Özel tasarım gerektiren ve hassasiyet içeren ferforje balkon korkuluğu projelerinizi daha iyi anlamak, bir fincan kahve eşliğinde mevcut ferforje balkon korkuluk örnekleri üzerinden değerlendirmeler yaparak, en uygun model ve fiyat seçeneklerini sunabilmek için sizleri atölyemizde ağırlamak isteriz.

Ferforje balkon korkuluk projeleri: 40 yılı aşkın meslek yaşantımızda Yurtiçinde; İstanbul, Ankara, İzmir, Edirne Bursa, Sakarya, Antalya, Muğla… Yurt dışında; K.K.T.C Lefkoşa , Girne, Bakü, Astana, Almatı, Aşkabat, Dubai, Abu Dabi, Katar, Erbil, Bağdat, Frankfurt, Cezayir, Libya, Tunus’ta birçok projede ferforje balkon korkuluğu tasarım, imalat ve montajını gerçekleştirdik. Apartman, villa, otel, iş merkezi projelerinizde metal veya her türlü ferforje balkon korkuluğu tasarım, danışmanlık ve uygulama ihtiyaçlarınız çözümü için bizimle de irtibata geçmeyi unutmayınız.

anahtar kelimeler:
ferforje demir balkon korkuluğu korkulukları korkuluk modelleri fiyatları görselleri