Image Alt

FERFORJE BAHÇE KAPISI

Ürün gamımızda, farklı desenlerden oluşan sayısız Ferforje Bahçe Kapısı, Ferforje Sürgülü Bahçe Kapı, Kanatlı Demir Kapılar, Pivot Kapı çeşitleri Raylı Araç Giriş Kapıları, Yaya Kapı tasarımı mevcuttur Müşterimizin özel taleplerine göre tasarladığımız camlı demir kapılarını uygun fiyat seçenekleriyle beğenilerinize sunuyoruz. Farklı modelleri, şık, prestijli görünümleri, güvenli ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle ferforje bahçe kapıları tüm dünyada her zaman öncelikli tercihlerin arasındadır.

Ferforje Bahçe Kapıları

Ferforje bahçe kapısı sadece yapının değil, ait olduğu hanenin de kimliğini de yansıtır. Web sitemizde tarzınızı yansıtmanıza aracılık edecek kapı modellerini inceleyebilirsiniz. Kapılar mimarinin en anlamlı ve en önemli öğesidir. Farklı malzemelerden üretilebilse de kapı dendiğinde ilk aklımıza gelen demirdir, sürgülü, kanatlı, yüksek ya da alçak olabilir. Ancak zihinlerde kapılar genel olarak demirdendir. Bu yüzdendir ki saray, köşk gibi tarihi yapıların, özel malikanelerin, bahçelerin, parkların girişlerinde ihtişamlı demir kapılar kullanılmıştır. Bahçe kapısı modeli, boyutu, biçim ve üslubu, bezemeleri, renkleri, desenleriyle birçok anlam taşır. Mimaride mekânın kimliğini belirleyen ilk öğe bahçe kapısıdır. Bahçe kapıları aynı zamanda iyi bir zanaatkar için de hünerini gösterme alanıdır.

 

FERFORJE BAHÇE KAPISI MODELLERİ

Yapısal özelliği bakımından demir, art nouveau, art deco, klasik ve modern tarza uygun modelleri kolaylıkla üretme imkanına sahiptir. Ferforje/Demir, doğal dokusu ve kolay şekil alabilirliği sayesinde bulunduğu mekâna sıcak bir atmosfer katar. Üstelik demir, dayanıklı bir malzeme olması nedeniyle kullanımını vazgeçilmez hale getirir. Ayrıca isteğe göre farklı renklere de boyanabilir. Butik ferforje olarak, sağlamlık ve estetikle birleştirdiğimiz kapı çalışmalarımızı, web sitemizde inceleyebilirsiniz

 

FERFORJE BAHÇE KAPISI FİYATLARI

Ferforje bahçe kapı fiyatları kullanılan malzeme kalınlığı, işçilik yoğunluğu ve harcanan toplam mesai hesaplanarak belirlenir. Sade ve düz modeller yoğun işçilik içeren özel tasarım çalışmalara nazaran daha ekonomik seçenekler sunar. Bir fincan kahve eşliğinde, en uygun model ve en makul fiyatı oluşturmak için sizleri atölyemizde ağırlamak isteriz.

 

 FERFORJE BAHÇE KAPILARI TANIM:

Ferforje Bahçe kapıları, anıtsal nitelikleriyle, görkeminin, ihtişamın simgesi olmuştur. Yapının mimarisinde gösterilen özen ve önem bahçe kapılarında da görülmektedir. İnsanların en çok dikkatini çeken yerlerden biri de çok süslü ve heybetli bir görünüme sahip bahçe kapılarıdır. Ferforje bahçe kapılarının görkemli süslemelerinde geometrik desenler, s-c kıvrımlı formlar, stilize edilmiş yapraklar gibi pek çok motif kullanılır. Ferforje bahçe kapı modellerinde bitkisel bezemelerden oluşmuş süslemelerle de karşılaşılırKapının iki yanında, kapının tarzına uygun motifleriyle, üzerinde fenerler bulunan süslü sütunlar ve sütunları birbirine bağlayan yine dekoratif bir saçaklık ve ya kapı tacı bulunabilir

Pazt‒ Cum: 09:00 ‒ 18:00
Cmt: 09:00 ‒ 15:00
Paz: Kapalı

Baraj Yolu Caddesi Arzum Sokak No:45 Esenkent Dudullu OSB Ümraniye İstanbul Türkiye
+90 216 314 08 37
+90 532 613 17 80